Екскурсія до Бучанського парку

Минулих вихідних учні 1-Ж класу разом з батьками  та класним керівником Бондаренко Світланою Андріївною вирушили на екскурсію до Бучанського міського парку. Погода нас радувала своїми теплим та сонячним днем.  Хоча парк функціонує вже давно, деякі з нас були тут вперше. Ми  потрапили в осінню казку. Молодші школярі бігали, гралися та спілкувалися.

Та найголовнішою подією нашого відпочинку були дитячі велосипедні перегони “Дивогонка”.   Учасником велоперегонів від 1-Ж класу  став Мороз Павло. Всі учасники отримали медалі, грамоти та призи. Протягом велодійства на нас чекали  приємні несподівані сюрпризи – майстер-клас гри на музичних інструментах «Барабашки-музикашки», конкурси та вікторини.  Батьки організували нам фотосесію. Тепер ми не забудемо про нашу прогулянку парком тому, що у нас є фотографії напам’ять.  Учні сказали, що хочуть побачити  парк знову.

Бучанський парк