Екскурсія до НВК майбутніх першокласників

21 травня, в рамках співпраці і співдружності ЗДО № 2 «Горобинка» з НВК, відбулася екскурсія   дітей старшого дошкільного віку до закладу. Для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Саме відвідування дошкільниками школи допомагає найбільш успішно почати їм своє навчання і зробити більш плавним і безболісним перехід в «нове життя».

Малят привітно зустрічала заступник директора з навчально-виховної роботи Л.Б.Яблонська, яка познайомила дошкільнят з правилами внутрішнього розпорядку НВК, а також провела екскурсію по приміщеннях закладу. Діти побували у спортивній залі, актовій залі, бібліотеці, холі першого поверху, їдальні. Вихованці дитячого садка відвідали навчальний клас. Основною «цікавинкою» для малят було те, що вони прибули під час освітнього процесу і могли на власні очі спостерігати за учнями, які навчалися і по дзвонику вибігали на перерви.

Загалом дітям дуже сподобалось, і на запитання, чи хочуть вони до школи, всі без вагань відповіли «Так!» Діти йшли зі школи з безліччю позитивних емоцій, величезним захопленням і бажанням повернутися в заклад ще раз.