Екскурсія до зоопарку «12 місяців»

Днями учні 3-Ж завітати до світу щасливих тварин, до зоопарку ”12 місяців”. Тут мешкають понад 100 видів тварин із різних куточків світу. Деякі з цих тварин є надзвичайно рідкісними.Так, на Острові котів оселилося сімейство білих левів на чолі із величезним та гордовитим Людвигом. Поруч – гепарди, каракали, пуми, рисі, бенгальські білі тигри та леопарди. Неподалік живуть вовки: сибірський, білий та навіть червоний. На Острові приматів школярі потрапили до шаленої круговерті мавп, які стрибають та гойдаються на канатах, неначе на тропічних ліанах. Верблюд, жирафа, носоріг, зебри, величезна кількість різних птахів… Дітлахи були у захваті від побаченого. Але найбільше задоволення діти отримали від спілкування із поні, міні-пігами, віслюками, овечками та пухнастими кроликами у контактному зоопарку.

Зоопарк