Екскурсія учнів 6-Д та 6-Е класів до природничого музею.

Природничий музей.

В суботу 22 жовтня, перший день осінніх канікул, учні 6-Д та 6-Е класів відідали Національний науково- природничий музей в місті Києві. Учні з великою цікавістю «мандрували» довгими та широкими залами музею. Почалась екскурсія з геологічного відділу музею. Учні дізналися про внутрічшню будову Землі, про процеси, що відбуваються в надрах і на поверхні планети та про походження гірських порід, мінералів, корисних копалин.

Далі продовжилась екскурсія залами палеонтологічного відділу. Багато емоцій викликали рештки  вимерлих тварин, таких як мамонта, оленя, динотерія (предка слонів), морської корови, кита, кашалота та багатьох інших.

І закінчилась екскурсія в просторих залах зоологічного відділу. Велика кількість тварин – експонатів зібрана з усіх куточків нашої планети. Це і жителі полярних широт: пінгвіни та білі ведмеді, і представники тропічних та екваторіальних широт: льви, тигри, примати, страуси та інші. А також серед експозицій музею представники фауни помірних широт. Захоплювала дитячі погляди велика кількість діарам.

Емоції, що вирували під час відвідування музею неможливо передати словами. Тому учні шостих класів радять відвідати музей іншим учням школи і самим все побачити.
                      img_20161022_141617

Скелет мамонта

Морська корова - винищена людиною.

Морська корова – винищена людиною.

Скамʼяніле дерево.

Скелет кита.

Діарама. Печера первісних людей.

Динотерій: предок слонів.

Ну, накінець!!! Довгоочікуваний привал!

Ну, на кінець!!! Довгоочікуваний привал!

Житло первісних людей з кісток мамонта. Знайдений на території Черкаської області.

Наш далекий родич.

img_20161022_145613

Наші орли.

img_20161022_145055 img_20161022_145326 img_20161022_145740

Як в Антарктиді.

Імператорський пінгвін.

img_20161022_150001

На морському узбережжі пташиний базар.

"Я піду в далекі гори".

“Я піду в далекі гори”.