Екскурсія зі смаком «Coca-Сola»

А чи знали ви, що історія напою «Coca-Сola» налічує більше 130 років? Можливо, здогадувалися, що його смак однаковий у всіх 200 країнах, де випускають «Coca-Сola»; що секретний компонент (вірніше нюанси пропорцій) є комерційною таємницею і  згідно зі статутом «Coca-Сola», тільки 3 високопоставлені члени компанії можуть одночасно знати  його формулу?

Ці і багато інших цікавих фактів  про відомий бренд з’ясували 10.11.17 учні 7-Д і 7-Е класів під час екскурсії на завод «Coca-Сola».

Кожен з екскурсантів зміг скуштувати найпопулярніший напій у світі, яким щедро пригостили в музеї заводу. На згадку про цікаву поїздку всі отримали фото.

Трохи втомлені, але дуже задоволені поверталися учні й вчителі з екскурсії зі смаком «Coca-Сola».

Екскурсія зі смаком «Coca-Сola»