Фієста в Бучі

Приємно усвідомлювати,  що наше місто Буча може запропонувати своїм жителям такий чудовий спосіб розваг, як фестиваль вуличної їжі та свята. Початок та відкриття програми відбулося  12 травня, у  фестивальному містечку «Фієста».
Майданчик вразив своїми розмірами та облаштованістю. Гостям було дуже комфортно, адже  робітники дарували турботу, кухарі – смачні та різноманітні страви. Велика контрольована дитяча зона, де можна приходити та отримувати насолоду з наймолодшими жителями Бучі.

Окремо хочеться відмітити, що «Фієста» стала фан-зоною Євробачення, де можна було поєднати відпочинок із переглядом фіналу пісенного конкурсу.

А саме під час відкриття фестивалю гості поринули у світ легендарного гурту «Скрябін». Хтось танцював, хтось смакував нові страви під запальні хіти, а хтось навіть підспівував.  Допомогли  зануритись у атмосферу фесту – гурти «Шпилясті кобзарі» та «The Doox», яких всі також встигли вподобати.

Учні школи нашої школи охоче приходили та залучалися до дійства. Ми бачили сміх і радість, як наймолодших вихованців, так і найстарших.
Сподіваємося, що Буча буде частіше організовувати такі заходи та дарувати щастя своїм жителям!

Субачева Анастасія, учениця 11-А класу

IMG_6374IMG_6377 IMG_6378IMG_6372 IMG_6373 IMG_6375