Герої не вмирають!

18-20 лютого вся Україна вшановує  День пам’яті Небесної Сотні. Цей трагічний день увійшов в історію нашого народу, як символ нескореності та самопожертви кращих синів України. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Минуло шість років. Шість років важких втрат, болю і випробувань. Минуло шість років від подій, які назавжди змінили країну і кожного українця. Подій, які залишили в минулому мирне розмірене життя. Лютий 2014 року закарбувався в історичній пам’яті нашого народу назавжди.

З метою увічнення пам’яті героїв Небесної Сотні та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу в актовій залі нашого НВК було проведено для учнів 8-х класів урок-реквієм пам’яті героїв Небесної Сотні.

На виховному заході бібліотекарі разом з учнями відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві 2013-2014 роках, згадали поіменно Героїв Небесної Сотні, переглянули відео сюжети про трагічні події Майдану із вдало підібраною музикою та піснями. Також вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Жодний із присутніх не лишився байдужим. Кожен розумів, що загинули молоді, енергійні, не байдужі до власної держави люди. Ті, які прагнули змін на краще, щоб кожний громадянин мав можливість пишатися тим, що він українець. Мав можливість на гідне навчання, лікування, працю, захист, справедливість. Щоб кожний жив у своїй державі гідно!

Герої не вмирають!