Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух!

Бучанський НВК №4 має багато славних традицій. Ось вже 5-й рік поспіль святкували ще одну – посвята учнів 8-х класів у козаки. Якраз і день для цього підходящий: напередодні свята Покрови, Дня захисника України та Дня козацтва. Свято готували учні 9-А класу на чолі з класним керівником Ситник Г.М.

Крім цікавої інформації, відео та пісень, були веселі змагання хлопців 8-х класів. Молоді козаки змагались у спритності, вправності, в танці «Гопак», виконанні української пісні, а також у тому, хто швидше з’їсть кашу. «Дайте нам побільше каші – перемога буде наша» – під такий заклик поїдалася каша.

Згадали учасники свята й тих, хто загинув у боях на Сході України, хвилиною мовчання вшанували загиблих в АТО бучанців. Не забули й про воїнів УПА. Свято тривало 1год. 30 хв., але промайнуло швидко. Поки журі підраховувало й визначало переможців, усі учасники під українські пісні весело танцювали. А коли журі винесло свій вердикт – радості не було меж.

І місце отримала команда 8-Д класу, ІІ місце – 8-В, а ІІІ місце – 8-Б класу. Шкільне козацтво поповнилось 30 молодими, вправними і завзятими козаками.

Хай живе козацька слава, хай живе козацький дух!