І до нас прийшов Святий Миколай

Як відомо, на свята трапляються чудеса!

А особливо на Святого Миколая , який цілий рік спостерігав за учнями на уроках трудового навчання.

Діти вели себе чемно, старанно: вчасно здавали проекти, виконували домашнє  завдання, виготовляли красиві вироби, брали участь у благодійних акціях та перемагали в олімпіадах.

І 19 грудня в майстерні на учнів чекав великий сюрприз : два лобзикові верстати Scheppach Deco-flex з гнучким валом та набори додаткових приладь. (На електролобзиках  можна виконувати  зовнішній і внутрішній, криволінійний і прямий різ матеріалів, а за допомогою гнучкого вала, гравіювати, полірувати та шліфувати виготовлені виробів). Учні зрозуміли, що і в майстерню завітав Святий Миколай.

Дякуємо директору  Бучанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4  Літкевич Аллі Миколаївні та батьківському комітету, в допомозі Миколаю в здійсненні чудес.

Лобзикові верстати для учнів школи