Канікули – це цікаво!

Загальновідомо, що канікули для учнів – це відпочинок, час, коли вони можуть присвятити себе власним уподобанням, захопленням, друзям…Для вчителів канікули – це не відпочинок, а час для самоосвіти, здобуття нових знань та умінь, професійного розвитку та вдосконалення. Пропонуємо вашій увазі стислий огляд роботи педагогічного колективу нашої школи на весняних канікулах.

28 березня відбулась педагогічна рада з теми «Самоаналіз власної діяльності та самоосвіта – реальні шляхи підвищення професійної майстерності педагога». В ігровому форматі учителі пригадали що таке самоосвіта, з’ясували мету власної самоосвітньої діяльності, працюючи в групах визначили причини зниження її ефективності, дізнались про освітні та допоміжні інтернет-ресурси, що стануть у нагоді вчителю у процесі самоосвіти та саморозвитку.

30 березня на базі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбулась міська педагогічна виставка «Освіта Бучі – 2016». Педагогами нашого навчального закладу було представлено 12 матеріалів у 8-ми номінаціях. Приємно зазначити, що чотири роботи отримали дипломи І ступеня, чотири – ІІ ступеня, одна – ІІІ ступеня. В рамках міської методичної сесії було проведено майстер-класи учителів нашої школи Ситник Г.М., Новикової Н.В., Фалька В.В., Ющенко Л.І. Яскравим завершенням дня став культурний відпочинок. Педагоги школи відвідали виставу «Цілуй мене, Кет!» Київського національного академічного театру оперети.

31 березня пройшло заключне засідання атестаційної комісії І-го рівня, на якому було представлено персоналії вчителів, які атестуються в 2015/2016 навчальному році. Проте найяскравішою подією дня став візит представників Інституту педагогіки Академії імені Яна Длугоша (м. Ченстохів, Польща) Редзінського Казімежа, директора Інституту педагогіки, та Міровської Маріоли, керівника Департаменту спеціальної роботи і охорони здоров’я Академії. Під час екскурсії навчальним закладом гості познайомилися зі шкільним музеєм, мали нагоду оглянути оздоблення шкільних кабінетів, з метою обміну досвідом завітали на засідання атестаційної комісії. Учні нашої школи підготували гостям концерт. Патріотичні українські пісні, польська народна пісня, запальні танці – все це із захопленням і сльозами на очах було сприйнято польськими друзями. На згадку про Україну пан Казімеж та пані Маріола отримали пам’ятні сувеніри школи, Бучі та України.

Педагогічна рада 28.03.2016

Педагогічна виставка "Освіта Бучі"

Оперета "Цілуй мене, Кет!"