Кіновечір у закладі

Сьогодні кіновечір пройшов у дружній та теплій атмосфері. Усі зібралися у колі друзів, аби провести вечір п’ятниці в чудовій компанії й відпочити після продуктивного тижня навчання.
Учні переглядали кінострічку “Диво”, яка усім дуже сподобалася, тому що вона є не тільки розважальною, а й повчальною: головний герой фільму Август відрізнявся зовнішньо від інших дітей через дуже рідкісну генетичну хворобу. У школі хлопчик відчував себе дуже ніяково, адже його зовнішність сильно привертала увагу. Однак у нього добра душа, що допомогла йому знайти нових друзів і відкрити свою особистість!
Зрештою, перший наш кіновечір у цьому навчальному році пройшов успішно. Усі залишилися задоволеними й приємно враженими після перегляду фільму.