Конструктор LEGO об’єднує друзів

LEGO – це найпоширеніша на сьогодні педагогічна система, що використовує моделі реального світу і предметно – ігрове  середовище навчання та розвитку дитини.

Основним принципом навчання є принцип «Навчання через дію» – діти      отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора.

10 грудня було проведено спільне заняття для учнів 1-Е класу (учитель Бондаренко С. А.) та вихованців ЗДО «Горобинка» (вихователь Радчук О.В.). Дуже цікаво пройшло заняття, адже з LEGO – конструктором цікаво працювати не тільки дошкільнятам, але й учням початкової школи.

Набір «Шість цеглинок» сприяє розвитку не тільки дрібної моторики, а й розвитку мовної активності  у дітей. LEGO дає можливість дитині відчути себе винахідником, дозволяє розвинути конструктивну кмітливість та фантазію, розвинути логічне мислення. Особливість використання цеглинок полягає в тому, що вона, як і гра, відповідає інтересам і потребам дитини і початкової школи, і дошкільника. Фантазування при використанні цеглинок допомагає дітям втілювати в життя свої задумки, будувати, захоплено працювати і бачити кінцевий результат своєї роботи.

Lego