Крилом поезія нас пригорнула…

Уже традиційним став для нашого міста фестиваль “Буча книжкова”. Це дійство ось уже вдруге збирає письменників, видавців та любителів книг. Учні нашої школи теж долучилися до проведення фестивалю, адже просто не могли залишитися осторонь такої цікавої події.

Під Старим дубом відбулося читання віршованих творів, під час якого на імпровізованій сцені виступали поети з Бучі, Ірпеня та інших довколишніх селищ. Серед них можна було побачити й учнів 10-А класу, членів Клубу поетів Бучі: Рудницьку Аліну, Пащенка Діму та Подосіннікову Вероніку. Присутніх вразила не лише краса поезії, а й глибина думок, викладених у ній. Окрім цього, молоді поети мали можливість ближче познайомитися з Міхою Невідомським, вокалістом бучанського реп-гурту “Апокриф”, який запропонував приєднатися до Спілки ірпінських поетів та провести спільні читання у стінах нашої школи.

Тож сподіваємося, що ця зустріч скоро відбудеться!

Під Старим дубом