Літературно-музична композиція «Великдень – воскресаюча весна»

Сьогодні 13 квітня, в актовій залі школи проведено літературно-музичну композицію «Великдень – воскресаюча весна»  для учнів 4-х класів.   Цей захід проведений  напередодні свята всіх свят – ВЕЛИКОДНЯ, тому і сцена була святково оформлена, виступаючі та глядачі красиво одягнені у вишиванки. Учні 7-Б класу ознайомили школярів з народними звичаями та традиціями святкування в наших родинах, щоб шануючи їх, виховувати любов і пошану до традицій, необхідність зберігати й передавати їх наступним поколінням.

Учні почули, як готуватись до розпису писанки, як збирати великодній кошик до освячення паски, яке значення має колір крашанки, подивилися відеофільм «Легенди про писанки».

Хотілося б, щоб почуте і побачене діти запам’ятали та розповідали  в своїх родинах.

Літературно-музична композиція «Великдень – воскресаюча весна»