Малюнок для героя!

У війні, яку сьогодні веде Україна із російськими окупантами, важливі не лише зброя та набої, але і підтримка. Бійцям Збройних сил України важливо знати, що їх підтримують у боротьбі за свою країну. У рамках відзначення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек учні 2-4 класів, намалювали щирі малюнки для наших воїнів. Через папір і фарби діти передають увесь свій біль і найзаповітніші бажання. За допомогою малюнків вони просять зупинити війну й виражають свою віру в українських захисників. На дитячих малюнках синьо-жовті кольори. Державні символи, квіти, воїни, танки, мрії, перемога та слова побажання. Дитячі малюнки передадуть волонтерам. Їх, разом з іншими речами для воїнів, повезуть у гарячі точки України.