Методична робота вчителів НВК під час канікул

50167514_980940985425225_8836042389928804352_n

10 січня у Бучанському НВК “СЗОШ І-ІІІ ст.- ЗОШ І-ІІІ ст.” №4 відбулися засідання шкільних методичних комісій. Обговорювалися питання ведення шкільної документації, оцінювання успішності учнів з предметів шкільної програми, участь учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, творчих конкурсах, конкурсі-захисті дослідницьких робіт МАН, здійснювався аналіз проведених предметних декад, семінарів. Не залишилися осторонь і питання самоосвіти та вдосконалення фахової майстерності педагогів. Бажаємо нашим учителям плідної та натхненної роботи у ІІ семестрі!