Міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед учнівської молоді міста

З нагоди Дня Збройних сил України у вівторок, 6 грудня відбулися міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед учнівської молоді міста. Змагання проходили у приміщенні Бучанської ЗОШ I-III ст. №3.
В змаганнях взяли участь юнаки та дівчата всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. Визначалась особиста та командна першість.
Команду нашої школи представляли учні 11-А класу: Гутніченко Назарій та Матвєєва Юлія, 11-Б класу – Сорокін Ігор та Пінчук В’ячеслав.
Наші учні показали доволі непоганий результат, незважаючи на відсутність будь-якої практики зі стрільби.
В особистій першості серед дівчат перемогу отримала Матвєєва Юлія, набравши у сумі 32 очка із 50. Вітаємо!!!! Хочеться також відзначити, що це найкращий командний результат.
Всі переможці та призери змагань у особистій та командній першості нагороджені грамотами відділу освіти.
Вітаємо всіх учасників змагань та переможців!

szlgf8co4o0 jkho16i0mg8 pp68x-0ryky ty2t1u028uo