#МістаГероїв Україна понад усе!

Сьогодні ми всі об’єднані навколо єдиної цілі – Перемоги України! Для досягнення цієї мети кожен із нас виконує власну важливу роль на своєму місці. Так і в нашому ліцеї ми прагнемо спільними зусиллями та доступними нам інструментами – словом, текстом, книжкою, донатом, малюнком – піклуватися та допомагати нашим мужнім Збройним Силам України. Адже, ДЕРЖАВА І НАЦІЯ – це важливі цінності для всіх українців та українок.
Для учнів 6-их класів вчителем історії Максимом Доценком було проведено урок «Стійкості, боротьби і перемог», який присвячений захисту та звільненню населених пунктів різних регіонів України від російської окупації. Разом з учнями ми нагадали, що 2 квітня 2022 року від окупантів повністю визволили Київщину й Чернігівщину, а 4 квітня – Житомирщину та Сумщину, пізніше – населені пункти Харківщини та Херсонщини. Звільнення цих міст і сіл стало можливим завдяки героїзму українських воїнів, підтримці українського народу та ефективній координації дій сил безпеки й оборони України, а також завдяки військовій допомозі з боку країн-партнерів.
Ці всі перемоги є свідченням того, що український народ не здається і буде боротися за свою свободу і перемогу. Ми, українці, завжди боролися за волю і за право жити у власній незалежній державі, наше прагнення до свободи, почуття гідності, індивідуальності – риси українського менталітету.
ВСЕ БУДЕ Україна! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!