Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою!

0-02-04-1bbdc825cc322857681892a72059a04f4fc8b4ec84c9ce28b6d98660df1e7c51_ff89268

В такий сонячний осінній день всидіти дома було неможливо. Так ось учні 5-Г класу вирішили відвідати музей науки і техніки «Експериментаніум».

Музей «Експериментаніум» – це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих. Експозиція музею присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Діти побачили анатомічний відділ, відділи «Таємниці води», «Новітні технології» та оновлену експозицію «Механіка да Вінчі». Також  учні з захопленням власноруч будували мости без жодного цвяха, спостерігали зародження торнадо, створювали блискавку, змушували літати магніт і навіть зазирнули у нескінченність, також посиділи за кермом справжньої пожежної машини.

Екскурсія була цікавою та пізнавальною. Веселі, з позитивними емоціями, безліччю фотографій учні 5-Г класу поверталися додому. І вже планували, якою ж буде наступна екскурсія.

«Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою!