«Ми бажаємо щастя Вам!»

Святкова музично-розважальна програма «Ми бажаємо щастя Вам!»

до Міжнародного жіночого дня

Ми любимо тебе,
О, добра жінко!
Бабуся, мама і сестричка-намистинка,
І вчителька моя,
Найкраща в світі,
Сьогодні ми даруємо тобі
Пісні і квіти!

Такими поетичними словами розпочалася святкова програма у школі. Ліричний настрій створили найяскравіші таланти школи піснями та танцями, чим викликали в душі кожної жінки приємні асоціації.

Привітав жінок зі святом секретар Бучанської міської ради Василь Павлович Олексюк, а справжнім весняним сюрпризом для всіх став виступ Заслужених артистів України Наталки Карпи та Олега Павлишина.

Вийшло справжнє свято, до якого ніхто не залишився байдужим. А на згадку про свято кожна жінка-учитель отримала подарунок, виготовлений руками учнів.

Фото та відео з концерту, відеопривітання учнів дивіться в нашій галереї Святковий концерт до 8 березня 2016.

Традиційно перед святом було проведено День самоврядування. У ролі директора була Президент школи Василишина Дарина, її заступник – Субачева Анастасія. На високому рівні була проведена попередня підготовка до уроків – від менших учнів та вчителів ми отримали лише позитивні відгуки. А фото, на яких кожен може знайти себе, дивіться тут: День самоврядування, 4 березня 2016

До Міжнародного жіночого дня

Тож  дякуємо ще раз усім, хто зробив наше свято незабутнім: учасникам концерту Осадчій Наталії  (11-А) та Галаці Катерині (10-А), Черпіті Кірілу (6-А), Ридзанич Каріні (6-Г), Чекунову Олексію (4-В), Ковтун Анадель (3-В), хору початкових класів під керівництвом Щастної Т.В., команді КВК “10-А+Таня”, ведучим концерту Шевчику Тарасу (11-Б), Новічуку Артему й Біц Даніїлу (6-Б), Іщуку Єгору (4-В), 8-Б, 8-В класам за оригінальні привітання та, звісно, всім учасникам самоврядування, які проводили уроки.