Найбільше й найдорожче добро в кожного народу – це його мова

«Найбільше  й найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка живого духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почування», писав Панас Мирний . Чарівною музикою звучить для кожного українське слово.

Такими словами почався конкурс знавців української мови для учнів 10 класів в ЗОШ №4, 10 листопада. На  учасників конкурсу, знавців української мови, чекали шість раундів запеклої боротьби  із знань українських традицій,обрядів, видатних українців. Після кожного раунду звучала українська пісня, учасникам треба було відгадати назву та виконавця. Учні  з прочитаного уривку твору повинні були відгадати назву твору, автора та героїв. Теми раундів – «Мова наша калинова», «Зоряне протистояння», «Наш рідний край», «Бліцопитування», «Змагання капітанів», були цікавими, а десятикласникам, звичайно, хотілось показати найкращий результат.

Найбільше й найдорожче добро в кожного народу – це його мова