Найкращий читач року!

Книги із давніх часів були джерелом мудрості. І хоча зараз ми живемо у світі, де щоб дізнатися будь-яку інформацію, широко використовується Інтернет, та все ж книги не втратили своєї актуальності й донині. І доказом цього є наші постійні користувачі. Ми дуже раді, що у нас є такі талановиті, перевірені часом друзі. Продовж року бібліотекарі аналізували читацькі формуляри та виявляли найкращих читачів серед постійних користувачів бібліотеки.

Цей почесний титул «Найкращий читач року» отримали: учениця 2-Г класу Петракова Анна, учень 2-Б класу Ковальчук Артем та учні 4-В класу Зінець Тимофій, Зінець Кирило, Довгоп’ятий В’ячеслав, Йілмаз Зейнеп. Переможцям вручили нагороди і подарували різні призи.

Колектив бібліотеки вітає своїх найкращих читачів та їх батьків! Нехай в вашій душі не згасає любов до книг і читання, черпайте з книг стільки знань, скільки потрібно для здійснення найсміливіших мрій.