Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

Українська земля подарувала нам багатьох письменників і поетів, які не тільки збагатили нашу літературу, але й уславили її серед інших літератур світу. Одне з найвеличніших імен серед них – ім’я Леся Українка.

    25-го лютого виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки. То ж із нагоди вшанування її пам’яті у шкільній бібліотеці нашого закладу був проведений бібліотечний урок  «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!».

    До бібліотеки завітали учні 4-А класу разом з класним керівником Клименко Г.Л. Ведучі свята ознайомили присутніх з життям поетеси, учні читали її вірші та показали сценку «Дівчинка і мати». На завершення бібліотечного уроку школярі мали змогу переглянути документальний фільм про Лесю Українку. Також діти ознайомилися з виставкою літератури «Життєві дороги Лесі Українки».

    Життєвий і творчий шлях поетеси щедро пересипаний тернами, однак вона вперто йшла до мети і здійснила свій подвиг. «Не знаю, чи буде хто з молодшого покоління згадувати коли про мене. Але я б хотіла на те заслужити» (Леся Українка).

    Сьогодні ми впевнено можемо сказати: Леся Українка того заслуговує!