Перший дзвоник

Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стежину.

1741 учень сьогодні переступив поріг школи: у шкільну родину додалося 7 класів першачків, а це 240 дітей, а для  учнів 11-х класів цей день розпочав останній шкільний рік. Директор школи Алла Миколаївна  привітала всіх з початком нового навчального року, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні! Після лінійки учні разом із класними керівниками попрямували на перший урок.

Перший дзвоник