Пізнавальна вікторина «Наш Шевченко»

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г. Шевченка. Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною.

Т.Г. Шевченко – це слава і гордість українського народу. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею. Він росте і й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до Шевченка.

У День народження нашого славетного поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка учитель української мови та літератури Ляхімець Н.М. провела пізнавальну вікторину «Наш Шевченко» для учнів 7-Б класу. Діти відкрили для себе багато фактів з життя Т.Г. Шевченка, ділилися своїм сприйняттям Кобзаревих поезій, демонстрували виразне читання віршів поета.

Тарас Шевченко – наша душа, наша мудрість. Його творчість – це заповіт для всіх у справі збереження рідної мови.