Подорож 1-Ж класу на Клавдієвську фабрику ялинкових прикрас

У кожного Новий рік асоціюється з появою подарунків, запаху мандаринів та … новорічних прикрас! А чого лише варта традиція вбирання ялинки й оселі іграшками!?  Такими  барвистими, яскравими та райдужними! Передноворічний настрій відчули учні 1-Ж класу на фабриці ялинкових прикрас. Разом з класним керівником Бондаренко С.А. школярі вирушити в казкову країну, де доторкнулися  до маленького новорічного чарівництва.

Клавдієвська фабрика ялинкових прикрас почала працювати у 1946 році. Уже понад 60 років вона втілює дитячі мрії й дарує гарне вбрання для новорічної ялинки. Всі прикраси тут виготовляють вручну. Діти побували в різних цехах та побачили всі секрети виготовлення ялинкових прикрас від технології народження ялинкової іграшки до клопіткої праці художників, які перетворюють звичайну кульку зі скла у витвір мистецтва. Зачаровані були першим в Україні Музеєм ялинкових прикрас з усього світу, де побачили справжні шедеври і новітні технології виготовлення прикрас з різних куточків нашої планети.   Музей ялинкової іграшки  складається з трьох залів: історична та сучасна іграшка, казкове місто в мініатюрі та унікальний «Ермітаж». Не очікували побачити чарівну кімнату з сюрпризом і поштою  Діда Мороза. Учні взяли участь у навчальному процесі, де відчули себе справжніми художниками. Майстер-клас «Іграшка своїми руками» – це найсвітліші спогади. І хоча екскурсія  завершилася, віра в казку та святковий настрій залишаться в дитячих  душах ще надовго.

Клавдієвська фабрика ялинкових прикрас