Подорож до Одеси

Невеличка групка учнів 3-Б класу побувала на екскурсії у місті біля моря. І хоч Одеса зустріла нас ранковим туманом, світанок був незабутнім – діти годували чайок, знайомилися з місцевими блогерами, слухали від них історії про місто.

За два дні, проведені в Одесі, ми пройшлися Приморським бульваром, зазирнули в історичний одеський Пасаж, поблукали місцевими двориками, слухали розповіді екскурсовода про Воронцова і Пушкіна, оглянули знаменитий Одеський оперний театр, знайшли стіну Скрябіна, погойдалися на Тещиному мосту, помилувалися неповторними графіті на Польському узвозі, сфотографувалися з одеським Дюком, пройшлися Потьомкінськими сходами.

Другого дня відвідали Аккерманську (Білгород-Дністровську) фортецю – унікальну пам’ятку оборонної архітектури XIIІ—XV ст., одну з наймогутніших та найцікавіших фортець Півдня. ЇЇ прекрасно збережені мури, що височіють над темними водами лиману, і нині вражають своєю величчю та неприступністю.

Подорож до Одеси