Покрова в Переяслав- Хмельницькому

14 жовтня  учні 5-Б класу відвідали місто-музей Переяслав-Хмельницький. Екскурсійна програма була досить насиченою за, що велика подяка батьківському комітету.

В свято Покрови, свято Захисника України символічним було відвідування церкви Покрови Пресвятої Богородиці. В музеї під відкритим небом діти перенеслись в минуле, дізнались більше про український народ, його культуру, менталітет. Ознайомились з побутом різних верств населення.  В музеї українських обрядів перейняли для себе багато народних традицій.  Діти із задоволенням влаштували козацькі розваги та дівочі посиденьки.

Учнів дуже вразив музей-діорама «Битва за Дніпро», що знаходиться в приміщенні Вознесенського собору. Діти з цікавістю слухали розповідь про ціну визволення столиці України.

На кінець насиченого дня влаштували власну імпровізовану екскурсію в музеї Трипільської культури.

Дорогою додому вже не співали пісень, а ділились враженнями, новими знаннями і планували наступну спільну поїздку.

Покрова в Переяслав- Хмельницькому