Пригоди 7-Д у природничому музеї

Перший день весни багато хто очікує з нетерпінням, адже зима вже встигла набриднути, хочеться сонечка, тепла та якогось дива.

Таким дивом стала для учнів 7-Д класу та їхнього класного керівника Рудницької Олени Анатоліївни довгоочікувана поїздка до Національного науково-природничого музею НАН України (ННПМ) — одного з найбільших науково-природничих музеїв світу і найбільшого природничого музею України.

Музей розташовано в центрі Києва в старовинному будинку з оригінальною архітектурою в стилі неокласицизму. Музейний комплекс ННПМ створено за класичними принципами музеєзнавства. Учні відчули себе справжніми дослідниками, які відкрили безліч нового та цікавого, адже музей має 24 зали загальною 8 тисяч квадратних метрів. У ньому зібрано понад 30 тис. експонатів, що розповідають про виникнення, будову та еволюцію Землі, її рослинний і тваринний світ, їхнє минуле та сучасне, про історію матеріальної культури племен і народів, що заселяли територію України. Центральне місце в музеї посідає комплекс діорам — ландшафтні експозиції та біогрупи, кількість яких сягає 24. А ще запам’яталися дивовижні звірі, птахи, риби, комахи та рослини… І хоч діти розуміли, що то лише опудала, вражень та емоцій вистачить надовго!

Зичимо й вам відвідати Національний науково-природничий музей НАН України (ННПМ) і поринути у світ природи та науки!!!

Природничий музей