Семінар-практикум заступників з НВР

10 листопада 2015 року в Бучанській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №4 відбувся міський семінар-практикум заступників директора з навчально-виховної роботи. Тема семінару «Використання інноваційних форм роботи у навчально-виховному процесі як запорука позитивного ставлення учнів до школи» завжди є актуальною, особливо коли у школі здійснюється інноваційна та дослідно-експериментальна  діяльність за багатьма різними напрямами.

Лук’яненко Олена Андріївна, завідувач міського методичного кабінету, привітала учасників семінару та поділилася з присутніми основними тенденціями в інноваційних підходах до здійснення методичної роботи на всіх рівнях – від шкільного до обласного. Олена Андріївна також розповіла про діюче SMOL-консультування у Комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», яке покликане надавати невідкладну методичну допомогу вчителям різного фаху, заступникам в on-line режимі.

Яблонська Лариса Броніславівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, описала в своєму виступі всі напрями інноваційної діяльності в нашій школі, представлені фото яскраво ілюстрували позитивне ставлення учнів до навчальних проектів.

Кожем’яко С.А. та Яблонська Л.Б. поділилися з присутніми своїми ідеями щодо проведення моніторингу серед педагогічних працівників.

Завершенням теоретичної частини семінару був тренінг «Розвиток педагогічного артистизму», який провели заступники директора з навчально-виховної роботи Андрієвич Олена Василівна та Кожем’яко Світлана Анатоліївна.  Учасники семінару на час тренінгу змогли забути про всі повсякденні турботи і з радістю виконували поставлені завдання. Під час тренінгу панувала атмосфера дружності, активності та оптимізму. На пам’ять кожний з присутніх отримав посібник «Тренінг як інноваційна форма методичної підтримки вчителя в дослідницькій  діяльності та розвитку педагогічного артистизму» , який допоможе створити свій власний тренінг та провести його з колегами або учнями.

Практична частина семінару також була різнобарвна, насичена, ілюструвала тему семінару. Учасникам сподобався і фрагмент уроку геометрії у 8-А класі, що навчається за педагогічною технологією «Росток» (учитель Зарицька Світлана Анатоліївна) і урок читання в 3-Г класі (науково-педагогічний проект «Інтелект України», учитель Стужук Ірина Анатоліївна). Уроки дуже сподобалися учасникам семінару, кожен отримав і задоволення, і ідеї для власного досвіду.

Яскравим підсумком семінару став позакласний захід «З Україною в серці», підготований та проведений учнями 4-Г класу разом з класним керівником Калініченко Наталією Вікторівною, учителем музичного мистецтва Щастною Тетяною Володимирівною та за активної підтримки усіх батьків класу. Приємно, що на святі більшість батьків були присутніми, а відтак діти – ще більше щасливими від проведення заходу. Ми побачили ґрунтовні знання дітей про рідну країну, високий рівень патріотичного виховання, активність, творчість та винахідливість дітей. Найбільше учасникам семінару запам’ятався танок «Ми діти твої, Україно!».

Сподіваємося, що кожний семінар буде залишати в гостей стільки приємних вражень і приносити тільки користь та задоволення. До нових зустрічей!

[Galleries 56 not found]