Семінар-практикум учителів зарубіжної літератури

30 січня 2018 року наш заклад радісно зустрічав гостей на міському семінарі-практикумі учителів зарубіжної літератури на тему: «Діяльнісний метод на уроках зарубіжної літератури як ефективний засіб формування ключових компетенцій учнів».
Привітала всіх учасників із початком семінару Лук’яненко Олена Андріївна, завідувач ММК відділу освіти Бучанської міської ради.

Керівник міської методичної комісії учителів зарубіжної літератури, Ковалик Інна Михайлівна, привітала всіх присутніх, налаштувала на співпрацю і підготувала виступ на тему: « Діяльнісний метод на уроках зарубіжної літератури як ефективний засіб формування ключових компетенцій учнів”.

Продовжила роботу семінару Кот Наталія Михайлівна, яка підготувала виступ із теми: «Впровадження кейс-технології як продуктивного засобу діяльнісного методу навчання з формування компетентнісних навичок учнів при вивченні зарубіжної літератури».
Практичну частину семінару-практикуму розпочала Замана Ольга Василівна, учитель зарубіжної літератури, яка показала фрагмент уроку
у 6 класі на тему: «М. Гоголь «Ніч перед Різдвом». Образи Оксани та Вакули».
Продовжила роботу семінару Ковалик Інна Михайлівна, яка провела урок-диспут у 10 класі з теми: «Чи варто скидати Стендаля із пароплава сучасності ?» ( за романом «Червоне і чорне»).

Учитель зарубіжної літератури, Ситнікова Наталія Олександрівна, разом із старшокласниками підготувала позакласний захід із теми «Мне есть, что спеть, представ перед Всевышним, мне есть, чем оправдаться перед ним», присвяченого до 80-річчя з Дня народження В. С. Висоцького.

Завершився семінар-практикум за круглим столом, де всі учасники семінару обмінялися думками, висловили захоплення від побаченого і почутого, подякували нашим учителям за змістовний семінар і піднесений настрій.

DSC_0616DSC_0620 DSC_0605 DSC_0599