Шановні батьки!

На виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010 року № 682 „Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів” та наказу головного управління охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації від 04.10.2010 року № 467-АД „Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів” доводимо до Вашого відома схему щорічних обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів:

Вік дитини Лікар педіатр Лікарі спеціалісти Додаткові методи дослідження
6 років (перед вступом до загальноосвіт-

нього навчального закладу)

1 раз на рік (підводить підсумки огляду та видає довідку № 086-1/0 про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду та довідку № 086-2/0) ортопед травматолог,

ЛОР лікар,

психіатр,

психіатр

Аналіз крові загальний,

аналіз сечі загальний,

аналіз кала на я/г

7-8, 9, 10 років

(1-2, 3, 4 клас)

1 раз на рік (видає довідку № 086-1/0, 086-2/0  про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду) За показаннями Аналіз кала на я/г

11 років

(5 клас)

1 раз на рік (видає довідку № 086-1/0 про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду, довідку № 086-2/0) ортопед травматолог,

Аналіз крові (гемоглобін),

аналіз крові на цукор у дітей з групи ризику по цукровому діабету,

12, 13 років

(6, 7 клас)

1 раз на рік (видає довідку № 086-1/0, 086-2/0 про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду) За показаннями За показаннями
14, 15 років

(8, 9 клас)

1 раз на рік (видає довідку № 086-1/0, 086-2/0 про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду) ортопед-травматолог,

гінеколог,

психіатр-нарколог

Аналіз крові (гемоглобін),

інші за показаннями,

16 років

(10 клас)

1 раз на рік (видає довідку № 086-1/0, 086-2/0 про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду) стоматолог,

гінеколог дитячий (за показаннями)

17 років

(11 клас)

форма для вступу у вищий навчальний заклад

Форма 086/0

ортопед травматолог,

ЛОР лікар,

невролог,

психіатр-нарколог,

Аналіз крові загальний,

аналіз сечі загальний,

інші за показаннями

Просимо Вас забезпечити проходження своїй дитині щорічного обов’язкового медичного профілактичного огляду у присутності батьків або інших законних представників у лікувально-профілактичному закладі (поліклініці) за місцем проживання та спостереження дитини до 01.09.2017 року.

Видає довідку (форма первинної облікової медичної документації № 086-1/0, 086-2/0) про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду лікар-педіатр дільничний лікувально-профілактичного закладу (поліклініки) за місцем проживання та спостереження учня батькам або іншим представникам для надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу.

Окремі „Дні школяра” у графіку роботи лікарів спеціалістів Бучанської міської поліклініки для проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів передбачені з 13.03.2017 по 01.06.2017 щосереди з 14.00 до 16.00. Лікарі-педіатри дільничні щоденно згідно графіка прийому. Перед початком проведення обов’язкового медичного профілактичного огляду, необхідно звернутися до реєстратури педіатричного відділення Бучанської міської поліклініки для отримання більш детальної інформації та направлення до спеціалістів.

Без проходження щорічного обов’язкового медичного огляду, дитина, до навчального закладу допускатися не буде.