Шкільний конкурс для старшокласників «Містер Х – 2016»

Наше життя сповнене різноманітних пригод, ризикованих ситуацій, небезпек. І тому наша школа вирішила проводити щорічний пошук героїв, захисників та просто мужніх хлопців.

Кожен міг стати свідком цікавого дійства, на власні очі переконатися, що школа може представити Бучі не тільки талановитих, але й амбітних, сильних, веселих та унікальних учнів- учасників конкурсу «Містер Х – 2016».

Конкурсанти повинні були проявити свою зібраність, харизму в конкурсі «Візитна картка». Потім почали вражати нас неповторними талантами, які закріпили, демонструючи артистичність у пародіях. Також були завдання, що не потребували підготовки, а лише кмітливості та розуму. Звичайно, наші учасники мужньо справилися з кожним випробуванням  і показали, що гідні свого титулу, а саме:

Алексєєв Денис(9-А)- Містер Стиль

Скобелєв Іван(9-Г)- Містер Артистизм

ВелікдусСтас(10-Б)- Містер Відважність

Матвієць Андрій(11-А)- Містер глядацьких симпатій

А титул «Містер Х – 2016» отримав учень 10-А класу Сорокін Ігор.

Судді та глядачі гідно оцінювали кожного хлопця. Хочеться подякувати прекрасним ведучим, які допомогли зарядити конкурс енергією. Усі присутні отримали чудові, неповторні враження від побаченого,а настрій та атмосфера свята ще довго не дадуть забути про себе.

Шкільний конкурс для старшокласників «Містер Х»