Святковий концерт-привітання «Зі святом березневим ми вітаємо всіх Вас»

7 березня у нашому НВК найкращими, найтеплішими, сонячними словами вітали усіх жінок з першим святом весни – Днем жінок. Адже саме в день 8 Березня людство вшановує жінку, жінку-берегиню життя на землі.
Учнівське самоврядування підготувало для вчителів оригінальне привітання: випуск жіночого журналу, а шоу-програма «Крок до зірок» стала головною сенсацією святкового випуску.

На свято завітали Потап та група «Мозги» (учні 8-Б та 9-А класів), Луїс Фонсі (учні 10-Б класу),  Настя Каменських та Потап (учні 8-Б, 8-Г, 9-Г класів), група «Время и стекло» (учні 9-А класу). Учениця 8-А класу Анастасія Товстенко заспівала пісню про маму, а Софія Матвійчук, учениця 3-Г класу, побажала всім присутнім здоров`я, родинного затишку, добробуту на довгі літа.

Також жінки отримали подарунки, виготовлені руками дітей.

Цей день приніс багато радості, тепла, посмішок та просто хорошого настрою.

Зі святом Вас, наші любі, чарівні, неповторні!

«Зі святом березневим ми вітаємо всіх Вас»