Свято героїв «Закарбуємо в пам`яті назавжди славетні імена»

21 листопада українці відзначають одне із знакових свят в новітній історії України – День Гідності та Свободи. Це свято, що відзначається щороку на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

З нагоди відзначення Дня гідності та Свободи на перших уроках  вчителями школи проведено інформаційні хвилинки для учнів «Майдан – українська форма демократії». Пам’ять загиблих героїв Небесної сотні, захисників України вшановано хвилиною мовчання. Організовано акцію «Запали свічку пам’яті».

У актовій залі школи вчитель історії Ситник Г.М. провела для учнів 6-11-х класів захід «Закарбуємо в пам`яті назавжди славетні імена». Учні читали вірші про Небесну сотню, вшанували загиблих хвилиною мовчання. Вся школа відчула український дух, душі запалали щирим патріотизмом, який спонукав палко аплодувати виконавцям віршів та всім учасникам заходу.

Завдяки тому, що наша школа шанує та береже минуле, учні мали змогу дивитися документальні відео, листати нові книжки, що вже закарбували сьогодення в Історію. У шкільній бібліотеці організовано книжково-ілюстративну виставку «Від революції Свободи до революції Гідності».

Школярі пройнялися почуттям болі та гордості за своїх земляків, які споконвіку славилися жагою до волі та незалежності. А свято героїв стало торжеством української єдності.

Україна – вільна, незалежна держава, яка завжди матиме вірних синів, легендарних воїнів, які готові стати на захист її гідності, прав та свобод, навіть ціною власного життя.

Свято героїв «Закарбуємо в пам`яті назавжди славетні імена»