Тато, мама, я – творча сім’я

Сім’я – це джерело любові, підтримки і щастя. І попри всілякі захоплення, заняття і роботу, з рідними проводити час найцікавіше, особливо якщо вас об’єднує спільна творча справа.
З нагоди святкування Міжнародного дня сім’ї  14 травня у літньому театрі міського парку був проведений конкурс «Тато, мама, я – творча сім’я» . У конкурсі взяли участь активні, творчі і дружні сім’ї учнів, які навчаються в школах нашого міста.

На першому етапі конкурсу «Візитівка» родини  представили самобутність творчого захоплення сім’ї та мали змогу проявити таланти та продемонструвати вміння розуміти  один одного без слів в наступних етапах конкурсу.
Нашу школу на цьому конкурсі представляла творча сім’я Виноградових: мама Світлана Едуардівна та донька Катерина, учениця 8-В класу, які працюють в творчому тандемімама складає тексти пісень, а Катя пише до них музику. У творчому доробку родини нараховується декілька десятків авторських пісень.
Незважаючи на похмурий  дощовий день, атмосфера в літньому театрі панувала світла і сонячна, адже відбувався обмін позитивними емоціями: родини ділилася з усіма присутніми  часточкою свого сімейного тепла, а натомість отримували палкі оплески і підтримку вболівальників.
Кожна сім’я по-особливому талановита: одні пишуть пісні, хтось захоплюється екстремальними видами спорту та займається прикладним мистецтвом. Визначити переможця було нелегкою справою, тому журі конкурсу визначили переможців в певних номінаціях. Родина Виноградових отримала нагороду в номінації «Авторська пісня».

Тато, мама, я – творча сім'я