Театр для душі

У неділю, 9 жовтня, учні 10-А класу разом із класним керівником Ситніковою Н.О. та вчителем української мови та літератури Рудницькою О.А. відвідали театр ім. І.Я. Франка, де мали змогу переглянути виставу “Мартин Боруля” за одноіменною п’єсою Івана Карпенко-Карого.

На сцені висвітлювалися і комічні, і навіть трагічні епізоди з життя селянина, який дуже хотів отримати дворянський титул, та його оточення. Упродовж усієї вистави учні захоплено спостерігали за неймовірно талановитою грою акторів, а по її завершенню голосно й довго аплодували та не хотіли залишати глядацьку залу. Емоції не вщухали й дорогою додому, адже кожен хотів поділитися своїми враженнями та обговорити епізод, який сподобався найбільше. Ця вистава знайшла свого глядача!