Традиції не змінюються

Уже традиційною для нашого міста стала хода Дідів Морозів та Снігуроньок. З року в рік кілька десятків цих казкових персонажів крокують вулицями Бучі. Цьогоріч учні 10-А класу стали частиною цього неймовірного дійства й знову довели, що наша школа – активний учасник усіх міських заходів.

Усе почалося з хороводів у міській раді, потім – традиційне фото, після якого вулицею Енергетиків покрокували наші Дідусі Морози та Снігуроньки на чолі зі Святим Миколаєм через Київську площу до головної ялинки міста. Усі разом засвітили яскраві вогні на зеленій красуні, а потім – ігри, танці та хороводи.

Серед усієї процесії особливо помітною була наша школа, яка була представлена не лише Дідом Морозом та Снігуронькою, а й Святим Миколаєм, ангелом та чортиком.

Від хати до хати біленьким сніжком
Ходить Святий Миколай із мішком,
Приносить дарунки на втіху,
Радості море і щирого сміху!

Хай осінить своєю любов’ю,
Мудрості дасть, і сили, й здоров’я,
Ласкою серденько хай зігріває
І усі мрії заповітні здійсняє!!!

День Миколая