Творчість заради перемоги!

Кожна дитина має різну реакцію на події, життєві ситуації, стрес, біль, переживання. Нам пощастило, що учениця 8-Б класу Кривець Маргарита сама знайшла вихід із стресового стану, – почала малювати і викладати на папері свої почуття і переживання.

Перший її малюнок, який мама Маргарити виклала у Facebook, мав дуже гучний резонанс – сотні репостів, висвітлення на різних ресурсах, велика кількість чуттєвих і добрих відгуків.

Все це спонукало старшу сестру Маргарити Марію, спробувати провести на просторах Facebook благодійний аукціон, де кожна картина йшла, як окремий лот, а переможець отримав картину.

В результаті вдалося зібрати понад 20 000 гривень! Вже закуплено багато речей тактичного призначення, докуповуються ліки, і як тільки тато, який наразі захищає Україну, вийде на зв’язок – все це поїде на передову. В цьому їм допоможе благодійний фонд “Серце Європи”.

Окрім зібраних коштів, дівчата отримали ще й неймовірний і такий необхідний подарунок – тепловізор, який придбав і передав власник компанії, де працює Марія.

Пишаємося нашими талановитими дітьми, які щодня своїми ідеями та вчинками наближають нас до перемоги!