Тиждень безпеки дорожнього руху «Будь уважним на дорозі»

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, згідно плану з 14.11 по 18.11.2016 року в школі проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Тиждень розпочався із загальношкільної лінійки,  присвяченої безпеці дорожнього руху. Класними керівниками 1-4-х класів було проведено урок з правил дорожнього руху «Ми чемні пішоходи, а ви чемні водії». Класні керівники 5-11-х класів провели тематичні години інформування «Правила дорожнього руху для нас, а не ми для них».

На уроках основ здоров`я учні повторювали правила дорожнього руху, головні знаки пішоходів, ділилися своїми знаннями з однолітками, обговорювали дорожні ситуації, переглянули відеоролики на тему «Будь уважним на дорозі».

Заходи були проведені у формі інтерактивної бесіди, інтерактивного повідомлення, вікторини, гри, із застосування фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху.

Бібліотекарями в шкільній бібліотеці було організовано виставку літератури «Ми пішоходи». Під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Щербини Н.І. організовано виставку дитячих малюнків на тему «Пам`ятай та виконуй!».

Сподіваємося, що учні зробили для себе правильні висновки щодо необхідності  дотримання  правил  дорожнього руху, адже це  збереже  їх життя і здоров’я, а також  життя і здоров’я інших учасників дорожнього руху.

Тиждень безпеки дорожнього руху «Будь уважним на дорозі»