Тиждень безпеки у школі

На виконання наказу відділу освіти Бучанської міської ради від 31.08.2016 № 178-О «Про дотримання школою чинного законодавства України з питань безпеки життєдіяльності та з метою попередження нещасних випадків з працівниками, учнями та вихованцями під час навчально-виховного процесу, травмування та загибелі у побуті, з метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок педагогів з формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя, у школі з 17.10 по 21.10.2016 року проводився Тиждень знань з основ безпеки  життєдіяльності.

Протягом тижня проведено: тематичну лінійку «Правила безпеки життєдіяльності вдома та в школі» (1-11 класи), єдиний урок безпеки на тему «На дорозі небезпечно,  тож обачним буть доречно» (1-11 класи), зустріч з працівниками патрульної поліції (5-А клас), брейн-ринг «Пізнайки» (5-і класи), експрес-інформацію «Щоб бути здоровим потрібно…»  (6-і класи), виставку стінгазет на тему «Безпека життєдіяльності» (7-8 класи), виставку дитячих малюнків на тему «Твій друг – безпечний рух» (1-4 класи) та  виставку літератури «Все про здоровий спосіб життя». Розроблені пам’ятки на період осінніх канікул для учнів і батьків «Подбаймо про безпеку дітей». 21 жовтня відбулася навчальна евакуація на випадок надзвичайної ситуації.

Сподіваємося, що учні добре засвоїли, що безпечна поведінка – це запорука міцного здоров’я.

Тиждень безпеки