Тиждень цивільного захисту в школі

Протягом тижня з 25.04.2016 по 29.04.2016 року в школі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Завданням цього тижня було поглибити поінформованість та знання учнів з життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації. У рамках тижня учні 5-10-х класів підготували виставку стіннівок, за змістом пов’язаних з небезпеками сучасного життя людини, цікаві реферати.

Учні 7-9-х класів переглянули навчальні фільми з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Бібліотекарями школи був проведений позакласний захід для учнів 1-2-х класів «Знання правил пожежної безпеки –  запорука збереження життя», а керівник гуртка «Спортивний туризм» Карабут О.М. з учнями  5-7-х класів провів паркове орієнтування в Бучанському міському парку. 3-4-і класи готували виставку малюнків «Бережи життя!».

До участі в дні ЦЗ на заняття до старшокласників школи завітав  боєць АТО, старший сержант Чалий П.М.  У ході заняття боєць розповів учням про дії населення та правила поведінки в умовах надзвичайної ситуації військового характеру, провів практичне заняття по наданню першої долікарської допомоги під час надзвичайних ситуацій, відповів на запитання учнів щодо безпеки цивільного населення в зоні АТО.

Класні керівники 1-11-х класів протягом тижня проводили години спілкування на теми: «Небезпечні знахідки», «Природні загрози».

29 квітня День ЦЗ розпочався зі збору керівного та начальницького складу цивільного захисту школи та проведенням загальношкільної лінійки, на якій ознайомили усіх учасників з основними цілями та завданнями Дня ЦЗ. Після цього було відпрацьовано порядок дій при загрозі пожежної тривоги з учбовою евакуацією для всіх учасників навчально-виховного процесу без попередження з сигналом «Увага всім». Протягом дня також відпрацьовувалися дії по виявленню небезпечних знахідок та повідомлення про них. Підробні пакунки були розміщені на всіх поверхах школи. Деякі учні вчасно та правильно відреагували на дані знахідки і повідомили вчителів. З усіма дітьми на лінійці була проведена повторна бесіда про необхідність миттєвого реагування на незнайомі предмети.

Також цього дня відбулася зустріч учнів 9-10-х класів з кандидатом технічних наук, старшим науковим співробітником, професором кафедри екологічної безпеки ДЗ «ДЕА» Антоновим А.В. на тему «Вплив пожеж та вибухів на екологічний стан довкілля».

На допомогу класним керівникам у бібліотеці було організовано тематичну виставку матеріалів щодо ЦЗ та матеріалів, присвячених  річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

День цивільного захисту в школі проведений на належному рівні. Основні цілі та завдання Дня ЦЗ виконані.  Усі передбачені планом заходи також виконано.

Евакуація

Зустріч з науковцями