Тиждень знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

З метою формування в дітей свідомого та обов‘язкового виконання встановлених правил безпеки в освітньому процесі, безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій, виховання відчуття гуманного ставлення до людини, яка потрапила в біду, закріплення в учнів умінь щодо збереження та захисту здоров‘я і життя під час надзвичайних ситуацій у закладі з 24 по 28 квітня було проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту.
У рамках тижня класні керівники 1-11-х класів провели години спілкування, на яких наголосили на алгоритмах дій при надзвичайних ситуаціях, вміння надавати первинну медичну допомогу.
Проведені заходи є актуальними, адже навички поведінки в надзвичайних ситуаціях – запорука збереження життя.