Учні 1-Є класу відвідали зоопарк “12 Місяців”

Нещодавно учні 1-є класу відвідали зоопарк “12 Місяців” в с. Демидів. Дорогою в зоопарк дітки перепитували через кожні 5 хвилин – ” Ну коли ж ми вже приїдемо?”. Приїхавши до зоопарку дітям дали карту і ті, перетворившись на дослідників, ринули досліджувати маленьких тваринок. Школярам було настільки цікаво, що супроводжуючі не встигали бігати від одної клітки до іншої. Дітям дуже сподобався носоріг, жирафи, зебри, червоний вовк, єнот, ягуари, пума, кенгуру. Годувати тварин – принесло дітям величезне задоволення. Але найбільше сподобалось на острові Мавпочок. Дітки залюбки спостерігали за приматами. Всі тварини доглянуті і в затишних будиночках, на яких написана назва. На території зоопарку є кілька дитячих майданчиків, на яких дітвора також встигли побувати. На закінчення екскурсії дітям подарували чудові лінійки, на яких зображені тварини зоопарку. Радимо всім відвідати зоопарк “12 місяців”.

Зоопарк