Учні 3-Г класу побували на хлібокомбінаті «Кулиничі»

А нам на місці не сидиться….Не пройшло і два місяці, як учні 3-Г класу побували на екскурсії на кондитерській фабриці «Рошен», як 4 листопада вирушають у село Крушинка на Васильківщині на хлібокомбінат «Кулиничі». Ця незабутня мандрівка в чарівний світ майстрів пекарської справи не залишила нікого байдужим!!! Адже учні не тільки побачили сучасне комп’ютеризоване виробництво хліба, а й були дегустаторами! Та найбільше вражень діти отримали від майстер-класу, бо своїми рученятами робили круасани. Після відео про комбінат, майстри-школярики вже смакували своїми кулінарними витворами! Отже, екскурсія була неймовірно насиченою та цікавою, а найголовніше, усе побачене та почуте, вкотре навчає дітей цінувати хліб, цінний не тільки вітамінним вмістом, а багатий любов’ю, теплом та працею людських рук!!!

Кулиничі