Учнi 4-х класiв відвідали Театр юного глядача

Нещодавно учні 4-А, 4-Г та 4-Е класу відвідали Театр юного глядача на Липках та переглянули музичну виставу «Усі миші люблять сир».

Це історія про стосунки між дорослими, про велику дружбу маленьких сердечок, про важливе і неважливе в цьому світі, про щастя бути потрібним і про багато – багато іншого.

Якось, в одній чудовій сироварні, де жила родина сірих мишок, з’явилася сім’я… білих мишей. Дорослі відразу почали ворогувати, а от їхні діти , Сіре мишеня Рома та біла мишка Ружа , навпаки. Вони покохали один одного з першого  поглядуі заради миру і благополуччя пожертвували кольором своєї шерсті…

Діти зрозуміли,  що потрібно бути терплячими і не звертати уваги ані на чвари, ані на колір шерсті (або шкіри). Адже дитяча любов і дружба перемагають будь-які перешкоди !

Вистава учням дуже сподобалася.З найкращими враженнями від побаченого діти задоволені повернулися додому.

Театр юного глядача