Учні 8-Б класу у музеї Новин

Виставковий проект Музей новин, присвячений 20-річчю ТСН, у музеї ми побачити головний прапор країни , вперше за 25 років незалежності  України наживо легендарний восьмиметровий прапор, який В’ячеслав Чорновіл та його соратники вносили до зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року. З того дня найзнаменитіший жовто-блакитний стяг жодного разу не покидав стін парламенту.

Зустрітися з голограмою Алли Мазур (унікальне  3D-зображення). Дізналися що така віртуальна ростова проекція не має аналогів в Україні.

Ми також дізнатися  як створюються новини, спробували себе у ролі ведучого і репортера, а дехто  навіть відчув себе Президентом і присягнув на вірність українському народові, поклавши руку на Пересопницьке Євангеліє.

Учні нашої школи в музеї Новин