Учні школи – воїнам АТО

Доброта сердець учнів четвертої школи не знає меж. Розпочавши ще минулого тижня проводити ярмарки, діти, батьки, вчителі не зупиняють свою благодійну акцію.

Восьмого лютого долучитися до ярмарки та допомогти воїнам з Ірпінського військового госпіталю мали змогу учні початкової ланки, а саме 1-А, 3-В, 4-Г та 2-і  класи. Кожного дня продається все більше і більше солодощів, а деякі гості дійства дарують гроші просто так. А все для того, щоб постраждалим стало краще.

Сьогодні було зібрано 15 тисяч сімсот вісімдесят сім гривень 95 копійок.  Попереду нас чекає заключний ярмарок серед учнів 5-6-х класів.

Хочеться подякувати всім небайдужим за допомогу, а особливо свідомим та добрим батькам, які беруть учать у кожній акції. Ніколи не буде забута  відданість та підтримка. Адже вся Україна – це  одна сім’я.

Благодійний ярмарок «Учні школи – воїнам АТО»