Україна – єдина країна!

Вітчизно свята, дорога Україно. Для кожного з нас ти у світі єдина. 24 листопада у бібліотеці нашого закладу, бібліотекарями було проведено бібліотечний урок “Україна – єдина країна!” Під такою назвою відбулася цікава подорож з учнями 5-Г та 5-Е класів, де вони були ознайомлені з літературою про Україну, переглянули книгу “Видатні постаті України”. Високі поняття “Батьківщина”, “національна гідність”, “патріотизм” починаються з любові і дбайливого ставлення до рідної землі, – своєї “малої Батьківщини”, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору. Також діти підготували вірші про Україну та склали асоціативний кущ, яка наша Україна та що для мене означає рідний дім. Немає в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилася, землі, на якій зросла… Ми вважаємо, що саме такі бібліотечні уроки виховують у дітей найкращі якості, які потім допомагають їм у майбутньому бути справжніми людьми і любити свою Батьківщину.