Усний журнал «Статистика – дітям!»

У рамках виконання Плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права бібліотекарі НВК для учнів 4-х класів презентували книгу «Яблуко чи морозиво? Статистика».
Ця книга допоможе дізнатися, що таке статистика, для чого вона потрібна дорослим і дітлахам та як нею користуватися. За допомогою головних героїв Дівчинки та Хлопчика, та їх друга Котика ви навчитеся дуже швидко вести статистичні спостереження тощо.

Варто сказати, хоча книжечка невеличка, але  у ній зібрано неймовірно цінні знання, які допоможуть у майбутньому. А яскраві ілюстрації  з цікавими прикладами не дозволять сумувати нікому, адже це все дуже схоже на гру, квест, де можна проявити власну кмітливість і логіку.

Завдяки новим методам навчання дуже легко пізнавати нове. І як добре, що наш НВК радо підтримує цю ініціативу!

«Статистика – дітям!»